Praca

Nawet najnowocześniejszy sprzęt budowlany nie gwarantuje poprawnego wykonania zadań przed nim stawianych.
Wiemy jak ważni są operatorzy, kierowcy a także pozostały personel. Tylko dobrze przygotowana i wykwalifikowana kadra jest w stanie w krótkim czasie podołać nawet skomplikowanym zadaniom. Dlatego dbamy o szkolenia i stale staramy się podnosić poziom Naszych pracowników. Nowe wyzwania powodują zapotrzebowanie na pracowników ambitnych, zaangażowanych w to co robią, chcących się uczyć i poszerzać swoje możliwości.

Wiemy, jak ważne jest nowoczesne prowadzenie robót budowlanych, dlatego jesteśmy otwarci na studentów. Jesteśmy gotowi pomóc im w odbywaniu praktyk w czasie studiów. Dzięki praktykom będą mogli uzupełnić wiedzę teoretyczną o niezbędną praktykę.

Jeżeli chciałbyś przedstawić nam swoje CV, prosimy o przesłanie go wraz z Listem Motywacyjnym na adres firmy, lub elektronicznie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętaj aby Twoje dokumenty opatrzone były poniższą klauzulą:

Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby teraz i w przyszłości DROGTOM Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy Al. Kazimierza Wielkiego 1b przetwarzała w celach rekrutacyjnych moje dane osobowe. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Kategoria: