Kontakt

Projekt Unijny

Mobilna wytwórnia mieszanek na zimno

W ramach projektu pt. "Wzrost konkurencyjności Firmy Inżynieryjno-Drogowej DROGTOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poprzez nabycie mobilnej wytwórni mieszanek na zimno z zastosowaniem asfaltu spienionego" realizowanego ze wsparciem funduszy europejskich z osi priorytetowej 5: "Wzmacnianie konkurencyjności przedsiębiorstw" i działania 5.2.: "Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw" zakupiono następujące urządzenie i maszyny

  • Mobilnej wytwórni mas mineralnych na zimno WIRTGEN KMA 220
  • 2 sztuk mobilnych silosów do cementu o pojemności 30 ton
  • Cysterny do przewozu emulsji asfaltowej i gorącego bitumu
  • Rozkładarki mas bitumicznych
  • Mobilnej kruszarki udarowej Rockster R900

Dzięki wdrożeniu projektu wprowadzamy nowe usługi:

  • Kruszenie materiałów rozbiórkowych takich jak: gruz ceglany, betonowy, a także kora asfaltowa
  • Stabilizowanie gruntu przy użyciu KMA 220

a także nowe produkty:

  • Materiały z recyklingu o odpowiednich frakcjach (uzyskanych z kory asfaltowej lub z gruzu betonowego)
  • Mieszanki betonowe
  • Mieszanki mineralno- cementowo- emulsyjne

Do pobrania

Praca

Nawet najnowocześniejszy sprzęt budowlany nie gwarantuje poprawnego wykonania zadań przed nim stawianych.
Wiemy jak ważni są operatorzy, kierowcy a także pozostały personel. Tylko dobrze przygotowana i wykwalifikowana kadra jest w stanie w krótkim czasie podołać nawet skomplikowanym zadaniom. Dlatego dbamy o szkolenia i stale staramy się podnosić poziom Naszych pracowników. Nowe wyzwania powodują zapotrzebowanie na pracowników ambitnych, zaangażowanych w to co robią, chcących się uczyć i poszerzać swoje możliwości.

Wiemy, jak ważne jest nowoczesne prowadzenie robót budowlanych, dlatego jesteśmy otwarci na studentów. Jesteśmy gotowi pomóc im w odbywaniu praktyk w czasie studiów. Dzięki praktykom będą mogli uzupełnić wiedzę teoretyczną o niezbędną praktykę.

Jeżeli chciałbyś przedstawić nam swoje CV, prosimy o przesłanie go wraz z Listem Motywacyjnym na adres firmy, lub elektronicznie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętaj aby Twoje dokumenty opatrzone były poniższą klauzulą:

Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby teraz i w przyszłości DROGTOM Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy Al. Kazimierza Wielkiego 1b przetwarzała w celach rekrutacyjnych moje dane osobowe. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.